RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Owner
ast: Dueñu
