RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Updated
bn: আপডেটকৃত
