RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
