RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Created
eo: Kreita

en: Full
eo: Kompleta

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
