RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Summary
hu: Összegzés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: Full
hu: Teljes

en: Invite
hu: Meghívó

en: Are you sure you want to delete %label?
hu: „%label” biztosan törölhető?

en: %label has been deleted.
hu: %label törlése megtörtént.

en: Promote
hu: Közzététel

en: Team
hu: Csapat

en: Snippet
hu: Részlet

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Emails
hu: E-mailek

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: Campaign
hu: Kampány

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Page Type
hu: Oldaltípus

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Additional Settings
hu: További beállítások

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
hu: %label %entity biztosan törölhető?

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Full Campaign
hu: Teljes kampány
