RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Summary
ja: 概要

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Owner
ja: 所有者

en: Goal
ja: 目的

en: Full
ja: すべて

en: Are you sure you want to delete %label?
ja: %label を本当に削除しますか？

en: %label has been deleted.
ja: %label を削除しました。

en: Promote
ja: プロモート

en: Donate
ja: 寄付

en: Sticky
ja: 固定

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Emails
ja: メールアドレス

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Creator
ja: 作者

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
ja: 本当に%entityの%labelを削除しますか？
