RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған
