RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
