RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
