RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Owner
lt: Savininkas

en: Goal
lt: Tikslas

en: Full
lt: Pilnas

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
