RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Goal
lv: Mērķis

en: Full
lv: Pilns

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Emails
lv: E-pasti

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
