RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Summary
oc: Resumit

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Owner
oc: Proprietari

en: Full
oc: Complet

en: Promote
oc: Promòure en pagina d'acuèlh

en: Team
oc: Equipa

en: Team Name
oc: Nom de l'equipa

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Page Type
oc: Tipe de pagina

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %entity %label ?
