RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Summary
ps: لنډیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Are you sure you want to delete %label?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %label؟

en: Sticky
ps: سريښناک

en: - Select -
ps: - غوره -
