RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Message
pt: Mensagem

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Summary
pt: Resumo

en: Teaser
pt: Resumo

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Owner
pt: Proprietário

en: Goal
pt: Objetivo

en: Full
pt: Completo

en: Invite
pt: Convidar

en: Are you sure you want to delete %label?
pt: Tem certeza de que deseja eliminar %label?

en: %label has been deleted.
pt: %label foi eliminada.

en: Promote
pt: Promover

en: Team
pt: Equipa

en: Donate
pt: Doar

en: Sticky
pt: Em destaque

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Emails
pt: E-mails

en: Campaigns
pt: Campanhas

en: Campaign
pt: Campanha

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Creator
pt: Criador

en: Additional Settings
pt: Definições adicionais

en: Progress
pt: Progresso

en: View Mode
pt: Modo de visualização
