RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
