RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Emails
th: อีเมล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Creator
th: ผู้สร้าง
