RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Summary
tr: Özet

en: Teaser
tr: Özet

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Owner
tr: Sahibi

en: Goal
tr: Hedef

en: Full
tr: Tam

en: Are you sure you want to delete %label?
tr: %label etiketini silmek istediğinize emin misiniz?

en: %label has been deleted.
tr: %label silindi.

en: Promote
tr: Destekle

en: Team
tr: Takım

en: Donate
tr: Bağış

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Emails
tr: E-postalar

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Page Type
tr: Sayfa Türü

en: Join link
tr: Katıl bağlantısı
