RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Invite
vi: Mời

en: Promote
vi: Nâng cấp

en: Sticky
vi: Dính

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Campaigns
vi: Chiến dịch

en: Campaign
vi: Chiến dịch

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Progress
vi: Tiến hành
