RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: edit
az: redaktə et

en: Summary
az: Xülasə

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Owner
az: Sahib

en: Goal
az: Məqsəd

en: Full
az: Tam

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Emails
az: E-poçtlar

en: - Select -
az: - Seçin -
