RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Owner
ca: Propietari

en: Goal
ca: Objectiu

en: Full
ca: Complet

en: Are you sure you want to delete %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir %label?

en: Promote
ca: Promou

en: Team
ca: Equip

en: Donate
ca: Fer donació

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Creator
ca: Creador
