RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Summary
cs: Souhrn

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Owner
cs: Vlastník

en: Full
cs: Celé

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Emails
cs: Emaily

en: - Select -
cs: - Vyberte -
