RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Full
el: Πλήρες

en: Are you sure you want to delete %label?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή του %label;

en: Promote
el: Προώθησε

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Creator
el: Δημιουργός
