RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Summary
fa: خلاصه

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Owner
fa: مالک

en: Goal
fa: هدف

en: Full
fa: کامل

en: Are you sure you want to delete %label?
fa: آیا مطمئن هستید می‌خواهید %label را حذف کنید؟

en: Team Name
fa: نام تیم

en: Sticky
fa: ماندگار

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Creator
fa: سازنده
