RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (34 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Summary
fr: Résumé

en: Teaser
fr: Accroche

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Goal
fr: Objectif

en: Full
fr: Complet

en: Invite
fr: Inviter

en: Are you sure you want to delete %label?
fr: Êtes-vous certain de vouloir supprimer %label ?

en: %label has been deleted.
fr: %label a été supprimé.

en: Promote
fr: Promouvoir en page d'accueil

en: Team
fr: Equipe

en: Team Name
fr: Nom de l'équipe

en: Donate
fr: Faire un don

en: Sticky
fr: Épinglé (en haut des listes)

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Emails
fr: Courriels

en: Campaigns
fr: Campagnes

en: Campaign
fr: Campagne

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Page Type
fr: Type de page

en: Creator
fr: Créateur

en: Additional Settings
fr: Paramètres supplémentaires

en: Campaign title
fr: Titre de la campagne

en: Progress
fr: Progression

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %entity %label ?

en: View Mode
fr: Mode d'affichage
