RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Emails
gu: ઇમેઇલો
