RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
