RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Summary
ro: Sumar

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Owner
ro: Proprietar

en: Full
ro: Complet

en: Invite
ro: Invită

en: Are you sure you want to delete %label?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %label?

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Progress
ro: Progres
