RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Owner
sk: Vlastník

en: Full
sk: Plný

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Emails
sk: E-maily

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Page Type
sk: Typ Stránky
