RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Summary
uk: Резюме

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Owner
uk: Власник

en: Goal
uk: Мета

en: Full
uk: Повністю

en: Invite
uk: Запросити

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Promote
uk: Вивести на головну

en: Team
uk: Команда

en: Donate
uk: Пожертвувати

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Default value
uk: Базове значення

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Campaign
uk: Кампанія

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Page Type
uk: Тип сторінки

en: Creator
uk: Автор

en: Additional Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Progress
uk: Поступ

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %entity %label?

en: View Mode
uk: Режим перегляду
