RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
