RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Register
ja: 登録

en: Type
ja: タイプ

en: Message
ja: メッセージ

en: Event
ja: イベント

en: Email
ja: メール

en: Address
ja: 住所

en: Features
ja: フィーチャー
