RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Email
ur: ای میل
