RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Register
de: Registrieren

en: Type
de: Typ

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Event
de: Ereignis

en: Email
de: E-Mail

en: Address
de: Adresse

en: Availability
de: Verfügbarkeit

en: endpoints
de: Endpunkte
