RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Features
eo: Ecoj
