RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Register
is: Nýskráning

en: Type
is: Gerð

en: Message
is: Skilaboð

en: Event
is: Viðburður

en: Email
is: Netfang

en: Address
is: Heimilisfang
