RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Type
jv: Tipe

en: Message
jv: Pesen
