RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Message
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Address
th: ที่อยู่
