RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Register
es: Registro

en: Type
es: Tipo

en: Message
es: Mensaje

en: Event
es: Evento

en: Email
es: Correo electrónico

en: Address
es: Dirección

en: Features
es: Características

en: Availability
es: Disponibilidad
