RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (61 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: new
ga: nua

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Month
ga: Mí

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: Day
ga: Lá

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Log out
ga: Logáil amach

en: or
ga: nó

en: County
ga: Contae

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Postal Code
ga: Cód Poist

en: Postal address
ga: Seoladh poist

en: and
ga: agus

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
ga: Réamhshocrú teanga an chuntais seo do ríomhphoist, agus an teanga roghnaithe do léiriú an tsuímh.

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1

en: Input required
ga: Ionchur riachtanach

en: Delete and save
ga: Scrios agus sábháil

en: Do not begin name with numbers.
ga: Ná tosaigh ainm le huimhreacha.

en: Town/City
ga: Baile/Cathair
