RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Type
hu: Típus

en: Message
hu: Üzenet

en: Event
hu: Esemény

en: Email
hu: E-mail

en: Address
hu: Cím

en: Features
hu: Jellemzők

en: Availability
hu: Foglaltság

en: endpoints
hu: végpontok
