RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ
