RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha3) - en to ky translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Book
ky: Китеп

en: Save
ky: Сактоо

en: You are not authorized to access this page.
ky: Бул бетке кирүүгө уруксатыңыз жок.

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.

en: Languages
ky: Тилдер
