RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Message
my: သတင်း

en: Address
my: လိပ်စာ
