RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Register
ro: Înscriere

en: Type
ro: Tip

en: Message
ro: Mesaj

en: Email
ro: email

en: Address
ro: Adresă

en: Features
ro: Caracteristici

en: endpoints
ro: puncte de acces
