RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Message
sr: Порука

en: Email
sr: Е-мејл адреса
