RedHen CRM Demo (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Register
uk: Реєстрація

en: Type
uk: Тип

en: Message
uk: Повідомлення

en: Event
uk: Подія

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Address
uk: Адреса

en: Features
uk: Властивості

en: Availability
uk: Доступність
