RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Register
ar: التسجيل

en: Type
ar: النوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Event
ar: الحدث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: Features
ar: الخصائص
