RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Register
ca: Registra

en: Type
ca: Tipus

en: Message
ca: Missatge

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Address
ca: Adreça

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Availability
ca: Disponibilitat
