RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Register
cs: Registrovat

en: Type
cs: Typ

en: Message
cs: Zpráva

en: Email
cs: E-mail

en: Address
cs: Adresa
