RedHen CRM Demo (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Register
eu: Erregistratu

en: Type
eu: Mota

en: Message
eu: Mezua

en: Event
eu: Gertaera

en: Email
eu: Eposta

en: Address
eu: Helbidea
